Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik a SHEIN?

Hogyan működik a SHEIN?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a kérdésem lenne hogy hogyan működik a shein és hogy mennyire megbízható? Nem szoktam interneten rendelni, ritka. Ha rendelek ruhákat meg ilyesmiket akkor a vinteden szoktam.


Igazából engem az érdekelne leginkább hogy a szállítás hogy működik, valaki le tudná nekem írni?


Úgy tudom Gls futár hozza? Ez igaz? És lehet Gls automatába kérni? Mert ritka ha otthon van valaki.


A normális válaszokat várok!! :3



jan. 6. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy vámot kell fizetni? vagy bármi ilyesmit?
jan. 6. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én több éve rendelek már a Sheinről, igazából sose volt vele probléma.

Viszonylag hamar megérkezett a rendelés, például amit december 21.-én rendeltem december 29.-én már nálam volt, pedig ilyenkor őrültek háza van.

Követhető, hogy hol jár a csomag.


Nekem legtöbbször a Magyar Posta hozza, de volt, hogy az Express One is hozott párszor. Illetve GLS is, gondolom elég sok futárszolgálattal kapcsolatban állnak.

Mindig elküldi a futárszolgálat e-mailben a szállításról az információkat, ahol a futár telefonszáma is ott van.


Én csak ajánlani tudom, konyhába rengeteg dolgot vettem sütéshez, tökéletesen működnek. A ruhák minősége viszont elég gagyi, fura az anyaga.

jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Havonta legalább egyszer rendelek a Shein-ről.

Soha nem volt vele gond.

Nem kell vámot fizetni. Én soha nem fizettem, pedig mindig több 10.000ért rendelek.

Ami olcsó annak gyengébb a minősége, de a kicsit drágább dolgoknak kiváló.

Vannak kivételek, pl. a bizsú ékszerek pár száz forintért kaphatóak, és eddig mindig gyönyörű, minőségi darabokat kaptam. A sminkekben is igen jók, és a fényfüzérekben is.

Pár ezer forinttól már ingyen szállítás van.

Ha a megérkezett terméket kommenteled, azért pontot kapsz, amit később levásárolhatsz.

Nem lehet csomagautomatába kérni, mindig kiszállítják. Erről kapsz e-mailt is, de engem fel is szokott hívni, hogy pl.10 perc múlva itt van.

Ha ritkán vagy otthon, kérd meg a szomszédot, hogy vegye át helyetted. Mi is szoktunk ilyet.

Volt csomagom, ami 4 nap alatt volt itt, volt, ami 3 hét. Ez utóbbi az ünnepek alatt gyakoribb.

Ha fontos a gyorsaság, van egy olyan termékkategória, hogy QuickShip, vagyis gyors szállítás. Ha ebből a kategóriából rendelsz, akkor biztosan nem kell sokat várni rá.

Fontos, hogy mivel több céggel is együtt működnek, így a méret megadásánál mindig az adott termék adatait nézd meg. Szóval, ha a méreted M-es, attól még lehet, hogy egy adott ruhadarab esetén mégis az L-es lesz a jó.

Minden terméknél találsz részletes leírást, és hasznosak a termékhez írt kommentek is.

jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Ne támogasd a rabszolgatartókat...
jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nincsenek rabszolgak xddd
jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!