Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein pörgetés hogy működik?

Shein pörgetés hogy működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sok videót láttam már Tiktokon,hogy kódokat osztanak meg,majd ingyen" rendelnek vele,valaki meg tudná mondani,ez hogy működik? Hol tudok én is pörgetni,hogy kapjak kódot? Köszönöm
2023. júl. 25. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

annyi az egész hogy a shein keresőjébe beírod pl ezt: yywpng

És be ad teged automatikusan egy játékba ahol lehet pörgetni,100pont=1porgetes. Miután azokat a pontokat kiporgetted amit kaptal,azután elo ad egy olyat hogy link megosztása vagy hasonló,és ott van a Te kódod. Amiért erre te rá mentel kapsz ajándékba 100pontot amit ne pörgess ki.

Hanem ismeroseidnek oszd meg azt a linket/kódot amit te kaptal és akkor kb ennyi.

Az a lenyeg hogy akikkel megosztod a kododat azoknak is legyen pontja legalább 100 mert anélkül nem tud segiteni neked. Én 2x már megnyertem a 100eurot

2023. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! És ha nekem nem működik? Hiába küldöm el ismerősöknek a linket nem kapok érte pontot és nem tudok pörgetni. Azt írja hogy elhasználtam az összes segítségemet.
2023. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1- es es ha elpörgettem az esélyem akkor mit tudok csinálni?
2023. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2es

Valószínű ok azért nem tudnak segiteni mert nincs meg a 100pontjuk ,vagy te használtad el és 100 alatt van neked is.

Nekem is sokaig nagyon rosszul ment,és ugyanezeket adta be. Új fiokrol kezdtem,tiktokon hirdettem a kodomat.


3as

Akkor csak mason tudnak neked segiteni,viszont az is fura hogy valakinek korlatozva van ez a segitseges dolog van aki csak 10x tud segiteni,többször nem.

Furán lett össze állítva.

A legeslegjobb ha mindenki új tagokat hívna mert azoknál tuti sikerul hogy kaptok pontokat meghozza új tagoknál 3pont jar

2023. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!