Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mellkisebbites + implantátum,...

Mellkisebbites + implantátum, akinek volt már melyik orvost ajánlaná?

Figyelt kérdés

Budapest érdekelne csak, nem tudom melyik orvoshoz menjek, sokat olvasgatok de főleg nagyobbításokról, ami nem releváns számomra. Elég fiatal vagyok, de iszonyatosan zavar, és mindig kisebbet akartam. Nem mások miatt, hanem magam miatt akarom. Jó lenne egy olyan orvost találni, aki eléggé jártas a kisebbítésben. Tapasztalatokat is szívesen olvasok, illetve jöhetnek negatív vélemények is, hogy kiket nem ajánlotok!

Azért szeretnék impantátumot, mert félek, hogy idővel megereszkedne vagy semmi tartása nem lenne. Ez fontos nekem.



jan. 7. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mielőtt kisebbíted megkérhetlek egy dologra?
jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is! Nekem is!
jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk hogy hány éves vagy, de szülés előtt, fiatalon nem sok orvos fog elvállalni - hála az égnek!


Az egyik kolléganőm (két gyerek után) feküdt kés alá.

Tragédia, ahogy kinéz szerencsétlen - és ráadásul egy valag pénzébe is került.

jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miert ne vállalnának el gyerek előtt? Mégis mi köze az orvosnak ahhoz, hogy mikor csináltatom meg? Konkrétan semmi. Szerintem.

Kérlek azok válaszoljanak akik érdemben tudnak is, nem ilyen jött-ment hülyeségekkel. Köszönöm!

jan. 13. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát kedves kérdező te fiú vagy. Látszik, hogy gőzöd sincs sem a mellekről, sem a mellek eredeti szerepéről. Lehet hogy elég fiatal vagy, de hogy elég buta az ziher. 26L
jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D nyilván fiú vagyok! Ki mondja meg mik a szerepei a mellemnek? Ne haragudj de 26 éves létedre elég buta vagy. És ha sose akarok gyereket, akkor nem lehet olyan mellem amekkorát akarok? Istenem...
jan. 13. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező, te iszonyúan pofára fogsz esni!

Ostoba vagy, és még reklámozod is.

Eszed lenne annyi, mint az önérzeted...

jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!