Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy insta vagy...

Hogyan tudok úgy insta vagy fb fiókot létrehozni hogy az mindentol független legyen ?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki messze lakik tőlem, ugyanis elkoltoztek a családjával viszont 1x minden ok nélkül letiltott pár órára. Most 3 napja vagyok letiltva és szeretném mostmár megkérdezni, hogy mi baja van. Az a gond hogy hiába csinálok pl instát vagy akármit amiből irhatnek neki , egyszerűen nem találom a profilját. Szerintem úgy tiltott le hogy más fiókból is automatikusan tiltva legyek.

Ezt csak azért írtam le, hogy nehogy azt higyje bárki is hogy valami zaklató vagyok 🤣 lehet amugyis feloldana később, de úgy döntöttem én nem szeretnék már barátkozni vele ezek után. Mégiscsak erdekel hogy mi lehet a problémája.

Szóval hogyan csináljak egy olyan instát vagy fbot ami független a saját mindennapi használatban lévő fiokomtol és amit nem érzékel hogy azt én csináltam.

Remélem értitek mire gondoltam.

Előre is köszönöm.

21/L



jan. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Hagyd békén akkor.
jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd.
jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el.

Van-e értelme olyan ember után kullogni, aki a háta közepére se kíván?


Van még kismillió ember a földön.

jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy közös ismerős/barát oldaláról megnézheted. Telefon?
jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahaa szóval nem zaklató vagy. Ok :)

Hát ehhez kéne egy tiszta készülék. Most felételezem van asztali géped. Ez esetben telepíts rá egy új böngészőt (portable verzió is jó). Ebből indítva csinálj egy egy új email címet, majd ezzel regelj be a FB-re. Igazold vissza az emmai címet, aztán jelölj is be valakit (ha nem lesz legalább 1 ismerősöd esélyes hogy letilt a rendszer).

jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!