Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha napi ilyen 5-6 ezer forinto...

Ha napi ilyen 5-6 ezer forintokért eszek az pénzherdálás? Megéri?

Figyelt kérdés
Igen sajnos nem megy a főzés sosem volt az erősségem. Étterembe járok, elég drága hely és nagyon szeretek oda járni. Változtassak ezen járjak akkor egy olcsóbb helyre? Mert napi 6 ezer forintokat elköltök kajára.

jan. 9. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a bankban van 389 547 forintod, vagy a havi bevételed 2-3 millió, akkor nem is költesz sokat. De sok embernek összesen nincs havi 180 ezer forintja. A te életed, te határozod meg a prioritásaidat.
jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen anyagi helyzetben vagy. Ha spórolni szeretnél, nincs saját lakásod, magas bevételed, akkor érdemes lenne változtatni ezen. De ha már saját lakásod van és legalább 6 havi megtakarításod, akkor miért adnál lejjebb, ha ez így kényelmes neked?
jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem: anyagi helyzetedtől függ. Én hetente költök ennyit az ebédemre, de nem étterembe járok, menüt szoktam rendelni. Bár az anyagiak kiadnák, de hatalmas pénzkidobásnak tartanám, ha csak étkezésre naponta ennyit költenék.
jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!