Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miken változtatnátok a gyakori...

Miken változtatnátok a gyakori kérdések oldalon?

Figyelt kérdés
Én pl: hogy csak a kérdező pontozhassa, a válaszokat.

jan. 9. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
57%

Én az értékeléseket megszüntetném. Sajnos van néhány nagyon alacsony színvonalon kommentelő, aki többet árt mint használ az oldalnak. Van aki ezen éli ki magát, hogy mindenkit lepontoz. A való életben ilyen nincs.

A hibásan kiírt kérdéseket pedig azonnal törölném, mert aki azt a fáradságot sem veszi, hogy értelmesen feltegye a kérdését, nincs itt helye.

Törölném azokat a kérdéseket amiket már százszor feltettek és mindig van aki újra kérdezi.

Időnként én is besokallok és hónapokig rá sem nézek a Gyak.-ra éppen az ilyenek miatt.

jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

A pontozást megszüntetném, értelmetlen.

A moderatúrát pedig ráálítanám nagyon komolyan, akár automatizált algoritmusokat is alkalmazva, hogy a frusztrált, savankás, lelkinyomorult, áldozathibáztató, bántó, lealázó, rosszindulatú válaszok kiszűrődjenek.

Első ilyen: figyelmeztetés, második ilyen: egy heti felfüggesztés, harmadik ilyen: kitiltás.

A privát üzeneteket is lehessen jelenteni a modiknak. Sok zaklatás előfordul.

A válaszokat amikor jelentjük, szabad szavasan kommentálhassam, miért jelentettem.

A moderátori üzenetekre (hogy pl törölt valamit) tudjon a felhasználó válaszolni.

A trágárságszűrőt megszüntetném, aki csúnya szavakat akar használni, úgyis kijátssza.

jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Az anonimitás eltörlése szerintem is egy jó ötlet lenne. Gyorsabban ki lehetne szűrni, ha valaki folyamatosan ugyanazokat a kérdéseket írja ki.

Értékeléskor csak zöld és piros lehetőség.

Bevezetnék egy olyan szabályt is, hogy ha valakinek nem tetszik egy válasz, akkor a piros színű gombocska lenyomása után meg kéne a döntését indokolnia az alkomment szekcióban, ami közvetlenül a „nem tetsző” válasz alatt lenne, lenyitható formában.

A törölt válaszok alapvetően nem törlődnének (kivéve a monoton spam válaszok), hanem a linkelt oldalakhoz hasonlóan, csak a regisztrált felhasználók által lehetne megnyitni és elolvasni, de azt értékelni már nem lehetne. A töröltként jelölt válaszok alatt/mellett ott lenne a törlés konkrét indoklása is.

Kezdetnek kb. ennyi… :D

jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Adminok, hol vagytok? Mit reagáltok az adott válaszokra? Nem mertek írni semmit?
jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt válaszírók!

Köszönjük az észrevételeket.

jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem látják az adminok, mert nem jó kategóriában van a kérdés.
jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nembaj, nekem tetszik az oldal, inkább rátok voltam kíváncsi. :)
jan. 9. 22:50
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Ahhoz képest eléggé rá van élvezve valaki a lepontozásra.

(12 és 16 voltam)

jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
81%

18# Pont az ilyen szerencsétlen, boldogtalan, bugyuta emberek miatt válik értelmetlenné a Gyak. Ezek a buta emberek érvelni, cáfolni képtelenek, ezért végig lepontoznak mindenkit, ettől érzik magukat "valakinek".

Hiányzik a neveltetésükből, hogy mások véleményét illik tiszteletben tartani, mert ez az emberi viselkedés legalapvetőbb eleme.

jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Én megszüntetném azt a lehetőséget, hogy a kérdezőn kívül bárki is értékelhessen választ! Az a lényeg, hogy számára hasznos volt-e a válasz és nem az, hogy mások mit gondolnak róla vagy a többi válaszoló válaszáról!
jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!