Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miken változtatnátok a gyakori...

Miken változtatnátok a gyakori kérdések oldalon?

Figyelt kérdés
Én pl: hogy csak a kérdező pontozhassa, a válaszokat.

jan. 9. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem rendben van. Én egy kicsit szigorúbb moderációt csinálnék, de ez az üzemeltető dolga.
jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Én azt, hogy a kérdező válaszait is lehessen “pontozni”.
jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes lenne ha csak névvel lehetne kommenteket adni.
jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
70%
3# mert egy pirospipacs123 vagy Nagy Julikával sokra mész
jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Én csak annyit kívánok, hogy legyen az oldalon a kérdések, és válaszok összképe olyan, mint 2006-2010 között. Nem tudom, hogy mi változott, akkor sokkal több válasz volt, sokkal több kérdés, és bőven kevesebb trollkodás, kötekedés.
jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
95%
azt hogy akik használják azok tudják a különbséget aközött, hogy aszerint pontoznak hogy hasznos e egy válasz azaz a kérdésre válaszolt e az illető, illetve összefügg e a problémával és nem azt jelenti hogy nekik mennyire tetszik az adott válasz
jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%

Az utóbbi 12 évben, amióta itt vagyok. Itt már semmi nem működik normálisan.

Lezárnám az egész oldalt, jópárhétre, és egy teljesen új szabályzati rendszert vezetnék be, egy olyan rendszert, ahol TROLL-kat is könnyen kilehet szűrni. A felhasználóknak, nagyobb hozzáérést adnák az oldalhoz, pl... aki havonta fizet 3000 forintot, akkor egy teljes kérdést, és hozzá illő válaszokat is törölni tudja... Az anonim rendszert eltörölném, én is az vagyok, de csak azért mert a felhasználói nevemmel voltak visszaélések.

Bizonyos témaköröket teljesen eltörölnék, és a válaszadást is korlátoznám.

Így még lehetne esélye az oldalnak.

jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
16 év alatti regisztráció. A fiatalok is tudnak kor nélkül kérdést kiírni, de mennyivel jobb lenne tisztán vázolni egy problémát, vállalva a korát, avagy nincs az, hogy 16 alapból megvan, és akkor "még két év és azt csinálsz, amit akarsz". A gyerekeknek is vannak kérdéseik. Sokszor nem tudnak kihez fordulni, vagy csak olyanhoz tudnának, akihez nem ildomos, vagy akihez nem szeretne, vagy aki szintén nem tudna érdemben hozzászólni. Nem mintha itt minden 100%-ban hasznos és/vagy biztos lenne. Nem. Azonban nyugodt szívvel felteheti. Szexuális kategóriában sem volna elvetendő. Manapság nagyon korán kezdenek szexuális életet élni. Nem mindegy, hogy egy 13-14 éves tesz fel kérdést, akár butának tűnőt, de lehet "kínosat", vagy bármilyet, vagy 16-18 éves. Én most vagyok 22, és még soha nem voltam senkivel, mégis nagyon hasznosnak tartanám, mert emlékszem, voltak bennem kérdések 11-12 évesen is, hanem ilyen témában soha a büdös életben nem társalognék apámmal. Azért a nyitottságnak is van határa.
jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
75%
Teljesen megszümtetném az anonimitást, illetve szigorítanám a regisztrációt. Az oldal 95%-a ugyanazon néhány troll kérdései ujra és újra.
jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Az 1# és a 7#-el értek egyet. E mellett visszavezetném a piros jelzést az új privikre.

A korhatárra vonatkozóan pl.: kétlépcsős korlát bezetése lenne jó, így 16 év alatt ne regeljenek.

jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!