Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hordjam még vajon?

Hordjam még vajon?

Figyelt kérdés

Szóval 2 iskolai barátommal régen nagyon sokáig jóban voltunk, aztán rövidre zárva vége lett mindennek egy pár hónapja. Ezzel nincs is baj, viszont vettünk ugyanolyan pulcsikat, hogy milyen menő.

Na én azóta nem vettem fel, ők még mindig hordják, de közösen gondolom nekik még mindig jó így. Viszont ez a pulcsi irtózat drága volt, és tetszik is ráadásul.

Szerintetek hordjam? Nyilván nem iskolába, mert azért az már abszurd lenne számomra, de így iskolán kívül szerintetek "etikus" lenne hordanom?

Nektek nem lenne furcsa érzésetek tőle?

Köszönöm a válaszokat!



jan. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán hordanám. Rajtatok kívül senki nem tudja, hogy mi célból vettétek. Viszont ha jól áll és neked tetszik, akkor szerintem nyugodtan viseld.
jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A te pulóvered, magadnak vetted, miért ne hordhatnád akkor és amikor akarod? Ez annyira gyerekes.
jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%
Szerintem is hordhatod de ha ha annyira rossz érzésed van miatta akkor próbáld meg eladni pl vintiden
jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Ruha, azért van, hogy viseld.

Ha nem akarod add el vagy ajándékozd valakinek.

jan. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!