Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Magyar marhabőr...

Tibor1998 kérdése:

Van egy Magyar marhabőr surranóm azt be lehet törni, vagy mit lehet csinálni hogy ne törje a lába? Mielőtt valaki írja hogy ne hord, nem azèrt vettem hogy ne vegyem fel hanem hogy hordjam.

Figyelt kérdés

#Aurranó
2019. ápr. 29. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

2 módszert hallottam az ilyenre. Az egyik a vizes zoknis.

A másikat egy volt katona ismerősöm mesélte. Hogy egy doboz cipő boxot rákent, hogy felpuhitsa az anyagot. Másnap rákent még egyel. Harmadik nap megint, majd gyújtóvak ráégette, amitől létre jött rajta egy védő felület, amit könnyű volt tisztítani. Ezt nem tudom hogy igaz-e, vagy működik-e. A vizes zoknis megoldást már próbáltam cipőknél, bakkancsoknál, ott működik.

2019. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Én nem próbáltam, de láttam mennyire felpuhítja, na szóval van olyan, hogy bőrpuhító. Vegyél olyat és adj neki. Katonai bőr bakancsot puhított vele ami tényleg vastag bőrből volt.
2019. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!