Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában először találkoztam...

Gungasam kérdése:

Mostanában először találkoztam ezzel a kifejezéssel: motorikus gázpalack. Vajon mitől lesz egy gázpalack motorikus?

Figyelt kérdés
Bár több különféle gázpalackom is van (mind PB) kis egy literes , nagyobb camping (5 l) és a 11 kilós töltésű, Van aeroszolos palack méretű is öngyujtóhoz. Ilyet, hogy motorikus nem hallottam. Milyen kapcsolata van a motorokkal?

jan. 13. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ezt milyen kontextusban olvastad? Így elsőre full baromságnak tűnik.
jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az..

Pl: gázüzemű targoncához.

Motorja van.. Gázpalackról megy.. Azaz:motorikus gázpalack.

jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Más a csatlakozása, azt hiszem a gáz is más, hogy hidegben is működjön, mint mostanában.

Mert a PB gáztúzhelyet nem tudnám a telken meggyújtani.

jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hétvégi telken nekem is van gázpalacról üzemelő tűzhely, és ha kimegyünk ilyenkor is működik csak nagyon lassan kezdi el ereszteni a gázállapotú liquid propán-butánt. Várni kell. Egy jó forró tea kis borral nagyon jól esik a téli munkában.
jan. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!