Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik könyvsorozat a jobb,...

Melyik könyvsorozat a jobb, a Tüskék és rózsák udvara vagy az Üvegtrón?

Figyelt kérdés

jan. 17. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Én az Üvegtrón sorozatot jobban szeretem, de azt vettem észre hogy az ACOTAR népszerűbb és ha még nem olvastad egyiket sem, akkor is inkább az ACOTAR-t ajánlanám elsőre. Az Üvegtrón az írónő első regénye és ez meg is látszik az írásstílusán, lassabban indul be a történet. Az ACOTAR pedig egy jobban megírt regény, sokkal nagyobb szerepet kap a romantika, és sokkal több felnőtt tartalom van benne.
jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Határozottan az üvegtrón!

Nem értek egyet az első válaszolóval. Az üvegtrón története jóval összetetteb, több karaktere van, jobban ki vannak dolgozva és a világot is jobban megtervezte. AZ acotar is valami ilyesmi lehetett volna, de mintha összecsapták volna. Nem teljesedett ki annyira a történet, a szereplőket se ismertük meg annyira.

(emellett a karakterekkel sem békültem ki az acotarban... Morrigant Nestát és Rhysandet egyenesen utáltam, a többieket meg talán el tudtam fogadni :D az üvegtrónban nem tudok karaktert mondani akit nem tudtam volna megérteni legyen az jó vagy rossz)

jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!