Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sarah j. Maas rajongók,egy...

Sarah j. Maas rajongók,egy kis közvélemény kutatás .. Kinek mi a véleménye a 3 csajról? Melyikük a kedvenc es miért .? (Üvegtrón,Tüskék és rózsák udvara, Crescent city)

Figyelt kérdés
És ugy a mellékszereplőkről is irhattok,kinek ki volt a kedvenc es miert?

2022. júl. 1. 14:18
 1/10 Anna0806 ***** válasza:
100%

Én csak az Üvegtrónt olvastam. Ott viszont imádtam Aelint vagy Celaena Sardothien-t tök mindegy éppen hogyan hívták éppen a sorozatban. Imádtam azt a tüzet és elszántságot ami benne volt és azt, amilyen kapcsolata volt Rowan-nel. Tényleg nagyon szerették egymást. Valamint, hogy semmi sem törte meg. Mindig talpraállt.


A Cresent City-t még nem olvastam így ott nem nyilatkozok.


Az Acotar sorozatból pedig csak két kötetet olvastam, de bár azért ott is talpra esett és harcos volt a főszereplő Feyre hozzám nem került közel. Egyszerűen nem tudtam megszeretni a sorozatot ezért Feyre-t sem, ami voltaképpen nem az ő hibája.

2022. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a CC a kedvencem (annyira, hogy a 2.részt elolvastam angolul mert nem tudtam kivárni a magyar fordítást), pedig az ACOTAR után elég nehéz volt rászánni magam, mert az is nagyon bejött.


Az üvegtrónt nemrég kezdtem olvasni, de eddig nem győzött meg.

2022. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2

Az Üvegtrón első két része a többihez képest annyira nem jó :))(mondjuk én azokat is nagyon szerettem, de a 3.hoz vagy főleg a 4.hez képest azok semmik szerintem)

2022. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 amióta a választ kiírtam, változott a helyzet. Most tartok az utolsó könyv felénél. Kb. A 3.könyvtől le se tudom tenni. Most csak azért lassítottam, nehogy túl hamar vége legyen, mert mit fogok akkor olvasni😂
2022. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én most az Empire of Storms-t/Tower of Dawn-t olvasom (egyszerre 😂), csak sajnos nem nagyon haladok, pedig tényleg nagyon tetszik...

2022. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem Aelin marad az örök kedvencem. Őt ismertem meg leghamarabb, valahogy ő áll a legközelebb hozzám.

Bryce nagyon hasonlít rá, legalábbis szerintem, de valahogy mégis Aelin áll közelebb hozzám.

Feyre pedig... Valahogy egyszerűen nem. Mármint szeretem őt is, csak valahogy mégis őt a legkevésbé. Ő teljes más mint a másik kettő, és szerintem ez nem rossz, mert ha minden főszereplő egyforma lenne, az unalmas lenne, de mégis, valahogy ő áll tőlem a legtávolabb. Illik abba a történetbe, abba a környezetbe, de... Valahogy akkor sem. Az ACOTAR 1. részét pont a Felperzselt királyság után olvastam, és az elején folyton az jutott eszembe, hogy "bezzeg ha Aelin lenne itt" 😂

2023. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Feyret en a 2. Konyvbe kezdtem jobban megkedvelni, de nekem valahogy Nesta a kedvencem abból a könyvből.
2023. febr. 13. 16:49
 8/10 anonim válasza:

Én valahogy az első két könyvben még meg tudtam érteni Feyre-t, de a 3. elején már elég ellenszenves lett. Teljesen érthető, miért haragszik úgy Tamlinre, nem arról beszélek, csak valahogy mégis... Szerintem nagyon alattomosan csinálta. Tudom, hogy ez így volt jó a történet szempontjából, és Tamlin megérdemelte, meg minden, de attól még nem gondolom, hogy egyet kell értenem vele 😅

Egyébként nekem is Nesta a kedvencem :))

2023. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a húzása Feyrenek elég kiábrándító volt nekem pl. Igaz hogy bezárta meg korlátozni akarta Tamlin, de valamilyen szinten azért tette mert "szerette".😅
2023. febr. 15. 11:35
 10/10 anonim válasza:

Igen, és egyébként azt sem szabad elfelejteni, hogy amikor bezárta, meg úgy bánt vele, ahogy, akkor Tamlin sem volt mentálisan rendben teljesen, sőt. Nyilván ez nem mentség, csak azért árnyalja a történteket.

Szóval a lényeg, hogy valamennyire mindketten hibásak voltak.

Azért én nagyon reménykedek benne, hogy Tamlin fog kapni még egy redemption arc-ot...

2023. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!