Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az volna a kérdésem hogy 2-3...

Az volna a kérdésem hogy 2-3 hete igényeltem egy könyvet a Libriben és hogy még mindig nem kaptam semmi konkrétumot csak állapot értesítőt de már nem szeretném a könyvet és hogy hogy lehet vissza mondani ha lehet-e?

Figyelt kérdés
És milyen szöveggel?

jan. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifizetted vagy nem? Ha nem, akkor nem veszed át, túlélik. De egyszerűen írhatsz is nekik, hogy a megrendelésedet visszavonod. Ha már kifizetted, akkor szerintem be lehet cserélni egy másikra.
jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem veszed át, nem lesz semmi gond.

Én tavaly rendeltem egy könyvet, a Libriben átvétellel, de amikor a környéken jártam más miatt, láttam, hogy van még belőle.

Szóltam a dolgozóknak, hogy én most megveszem, és akkor nem kérem a rendelést, törölték.

Nem volt gond.

jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D-Mano ***** válasza:
100%
Az igénylés nem rendelés. Igényléskor felkutatják, hogy be tudják-e szerezni neked a könyvet. Ha igen, akkor kapsz róla értesítést, s csak azután tudod ténylegesen megrendelni. Ha nem rendeled meg, akkor nem történik semmi.
jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!