Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levél feladás bélyeggel?

Levél feladás bélyeggel?

Figyelt kérdés
Szeretnék Ausztráliába küldeni egy levelet a kedvenc színésznőmnek. Fel is vettem az ügynökségével a kapcsolatot és megkaptam a címet ahova küldhetem viszont szeretnék autogramot kérni tőle ezért küldenék pluszba a levélben egy borítékot a címemmel. Azt viszont nem tudom hogy működik pontosan ez a bélyeges dolog. Ha küldök Ausztráliába egy levelet akkor tegyek arra is? Azt tudom, hogy arra fix kell, amelyiket vissza szeretném kapni csak azt nem tudom, hogy milyen kell és hogy kapható e egyáltalán Magyarországon. Ha valaki ért ezekhez annak megköszönném a segítségét! :)

jan. 18. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Megmondod a postán, hogy válaszborítékot szeretnél amit Ausztráliában adnak fel, ráteszik a megfelelő bélyegeket. Kapható külföldi bélyeg a Magyar Postánál, bár a neten csak szomszédos országokét láttam, de biztos van megoldás.
jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze, mert nem árusítanak országunkban Ausztrál bélyeget én pedig nem tudom, hogy ott mennyi lehet egy levél feladás meg hogy hol vehetnék bélyeget. A postán is hülyének néztek. Valakinek valami tipp?
jan. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!