Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Többször feladni mindent?

Többször feladni mindent?

Figyelt kérdés
Csomó mindent sportot próbáltam már ,de eddig semminél nem ragadtam meg. 16 éves vagyok. Tavaly elkezdtem evezni ,abbamaradt ,majd idén is ,de idén nem jött be az egész,edzőstöl ,csapattársastól együtt,mert ugye feljebb kerültem a jol megszokott kezdők közül és annyira nem illettem be,nem szerettek meg a csapattársak,az edző rám se hederített ,elküldott a masik írányba evezni,mert nem vavyok olyan jo ,mint a tobbi és általában a partról kiabált be nekem mindig, babakocsival.:} Így há abbahagytam. De januárban szeretnék valami sporot elkezdeni ,csak eddig tényleg mindent feladtam. Eszembe jutott ,hogy újrakezdeném ezt itt ,vagy esetleg más egyesületben. Vagy egy teljesen máaik sportot. De ha mis itt kezdenék újra evezni pl ,akkor az mennyire lenne gáz? Mit mondanék miért mentem/jöttem? Kellemetlen lenne. De ez nem csak az evezésről szól, több dologgal jártam már így ,és máshova is visszamennék. Az a baj,hogy nem vagyok kitartó,hajlamos vagyok meggondolni magam,újabb és újabb b terveket kitalálni folyamatosan. Sohasem jó ami van. Szerintetek gáz lenne, vagy mit kéne mondani? Mi a megoldás?

dec. 20. 22:18
 1/2 A kérdező kommentje:

És emiatt úgy érzem ,hogy semmit sem értem el az életemben ,de tényleg semmit. És szeretnék valamiben jeleskedni,biztos adna egy kis önbizalmat.:}

Csak hát ha ugye nincs sikerélmény(se lassan,se gyorsan)nincs önbizalom,feladás ,es ezt egy körforgásnak érzem.

dec. 20. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerűen nem találtad meg azt a sportot, amit igazán szeretsz.

És nem feltétlenül kell mindent egyesületen belül csinálni, maradhatsz az egyedi sportoknál.

dec. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!