Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az állatvédő vajon környezetvé...

Az állatvédő vajon környezetvédő ha műszörmét visel ?

Figyelt kérdés
Ha egy valódi szőrme terméket elásunk a földbe 1 év alatt lebomlik, mert szerves anyag és nem szennyezi a környezetet. A műszőrm 100 % műszál és még a fehér színű is festve van, így tele van kemikáliával . 100 év múla is szennyező anyag marad, mert nem bolmlik le !

jan. 18. 14:23
 1/1 HunLo ***** válasza:

Én szerintem környezetvédőnek az ,de állatvédőnek már nem.

Azért nem állatvédő ,mert egy olyan dolgot visel ,ami egy állatnak az életébe került.


Remekül felvázoltad a helyzetet választás előtt vagyunk ,addig amíg a technológia nem fejlődik arra a szintre ,hogy olyan anyagokat fejleszen,gyártson ,ami képes lebomlani a természetben.

Addíg én szerintem választanunk kell a környezetvédelem és az állatvédés között.


Esetleg az állatvédők kiegyezhetnek a cégekkel,a környezetvédőkkel ,hogy emberségesebb körülmények között tenyészenek,illetve a lehető legfájdalom mentesebben végezzenek az állatokal.

jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!