Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg büdös vagyok, ha igen...

Tényleg büdös vagyok, ha igen mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan ne legyek büdös 🤔 Néha érzek magamon ilyen furcsa szagot, reggel amikor elindulok otthonról jó illatom van , de amint be erek a munkába furcsa szagom van . Busszal járok lehet az(is )a probléma,hogy átveszi a ruhám azt a büdös szagot a buszról , de ha nem az akkor nem tudom mi lehet az . A ruhaimat 1-2 viseles után mósom (ariel mosószer, Maldívos lenor oblito) és teszek illatotparnat a szekrénybe dezodort is használok, úgyhogy nem izzadsag szag illetve parfümöt is . Viszont amikor fura szagot érzek akkor fujok meg magamra parfümöt , nehogy én legyek az és lehet hogy túl tömény a mennyiség . De lehet hogy nincs is furcsa szagom csak úgy érzem , de az emberek ha kerdezem azt mondjak nem ( lehet csak udvariasság bol) valakinek bármi tippje?

jan. 18. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak buszozás, munkába menet érzed, vagy máskor is, ha megizzadsz pl.?

Legjobb, ha olyantól kérdezed meg, aki biztos nem hazudik neked, hogy szimatoljon meg.

Öblítő is lehet ludas meg a parfümöd is akár.

jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában csak akkor ha busszal megyek bárhova , otthon nem igazán , mondjuk akkor parfümöt se használok
jan. 19. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan büdös a busz? Bagós emberekkel van tele? Vagy az ülések büdösek? A belső ruházatodat csak nem járja át. A kabátot pedig gondolom leveted.
jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos… ilyenkor a fül is lehet ludas.

Elég egy szelesebb idő vagy egy kis víz, ami benne marad, és ordenáré büdös lesz a váladék.

Ezt csak te érzed, viszont borzasztó. Mintha közvetlenül az agyadból jönne az áporodott szag.

Javaslom, hogy menj fül-orr-gégészhez, ahol speciális géppel leszívják.

Semmiképp ne olyanhoz menj, aki vízzel mosná a füledet, - ezt csak nyáron javaslom - mert ilyen hideg időben kezdődne elölről.

jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, ha azt vetted észre, hogy pont az illatszerek, parfüm/dezodor használatával vagy büdös, és nélkülük nem, akkor bizony pont ezek a termékek okozzák.

Én is észrevettem, hogy sok dezodortól kimondottan büdös leszek, sokkal rosszabb, mint ha semmit nem használnék. A bennük lévő vegyi anyagok összekeverednek a bőröd természetes szagával, és az képez egy olyan elegyet, ami bizony rossz szagú lehet.

A parfümöknél ugyanez a helyzet, ha a bőrödre fújod közvetlen, és nem a ruhádra.


Azt kizártnak tartom, hogy a busznak köze van hozzá, hacsak nem szoktál csövesek ölébe ülni.

febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!