Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Xycet kérdése:

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
(Gyors)éttermi dolgozók arra lennék kíváncsi, hogy minden mosás után is, de beleivódik(!?) a ruhámba az a büdös zsírszag, mit lehetne ellene tenni? Valami módszer esetleg mosószer ami bevált ez ellen? A szekrényem is kezdi átvenni a szagot így a ruháimat sem szeretném berakni arra a pár órára míg dolgozom esetleg erre valami tanács?((+infó)mivel nálunk sok a lopás (képesek cipőt is lopni legyen szó akár munkás cipőről is 😵) így kénytelen vagyok a dobozba belerakni a munkás cipőmet a szekrényembe ezáltal is büdösödik gyorsabban)

2023. aug. 7. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Illatosító elsőnek.


Én szagtalanításra szódabirkarbónát és vagy durva sót használok.

A cipőbe is szoktam szórni amikor nem használom.


Mosáshoz is tehetsz szódabikarbónát vagy mosószódát.

A legjobb illatosító pedig a teafaolaj kis vattára pár csepp és be a szekrénybe.

2023. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A büdi váltóruhának és cipőnek egy jól zárható műanyag doboz.

De mivel szekrények nem mindenhol légmentesen zárhatóak, jobb lenne a tiszta, utcai viseletedet elerakni dobozba elzárva. A szekrénybe és melós ruhára az 1-es kommentelő jókat írt.


Praktiker, obi stb lehet kapni méretesebb dobozokat direkt pakoláshoz.

2023. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❣️
2023. aug. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!