Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szaisztok! Tudom nagyon sok...

Szaisztok! Tudom nagyon sok hasonló kérdés van itt,de meg szeretném én is kérdezni,hogy mennyire biztonságos a Temu oldal?

Figyelt kérdés
Most rendeltem innen először mert jobban kijöttem pénzügyeg az oldalon és kíváncsí vagyok,hogy mennyi idő amire ténylegesen megjön a csomag valamint a minőségre aki már rendelt onnan mik a tapasztalatok?

jan. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A nagyon sok ugyanilyen kérdésnél terjedelmesen leírták. Itt is ugyanazt fogják, semmiben nem egyedibb vagy különb az eddigi száz ugyanilyen kérdéstől. Ráadásul most lett felkapva, még csak az sem fordulhat elő hogy több éves elavult kérdéseket találsz, mind aktuális.
jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám ma kapta meg a rendelt csomagot, precíz volt a követés, minden rendben, nem számoltak fel itthon plusz költséget.

Én is néztem korábban, de fogok rendelni.

Szerintem ezek az árak "beetetőek", de úgy tünik nincs benne bukta.

jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első rendelésnek van ilyen nyomott ára, a többit már rendesen elkérik. Ne tévesszen meg a sok reklám, hogy mindent 90+ százalékkal leáraznak, az a beetetés.
jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy rendeltem,hogy kaptam érte ilyen kedvezménykuponokat ez nem átverés? Valamint néztem ki pár dolgot egy újabb rendeléshez,viszont nem rendelhetem meg mivel nem ér el egy fix összeget amitől kiszállítanak . Ez másnál is így van?
jan. 18. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a minimum vásárlási összeg 5400 Ft kell legyen talán vagy akörül, a pontos összegre nem emlékszek
febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!