Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az ha naponta...

Mennyire gáz az ha naponta elsírod magad a suliban?

Figyelt kérdés
Mert most nem vagyok túl jó lelkiállapotban és ilyen random dolgokon elsírom magam. A többiek nem feltétlen látják az összeset de azért bennem van.

jan. 18. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon.
jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi🙃
jan. 18. 19:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem gáznak mondanám, de tényleg nem jó hogy ilyen labilis vagy lelkileg. Mi történt veled, ami miatt ez van?
jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy te terhes?
jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindenki küzd nehézségekkel, problémákkal. A gyenge kimutatja, az erős elrejti. A suli köcsögjei kifogják szúrni a gyengeséged és cseszegetni fognak. Ne azt mutasd mások felé, hogy bőgő masina vagy, aki minden kis szaron sírni kezd. Bármi is a lelkiállapotod oka, szedd össze magad.
jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, és ha értelmes közegben vagy, nem is fognak piszkálni.

Szerintem érdemes lenne pszichológushoz fordulni, és ápolni kicsit a lelkivilágodat. A mentális betegség nem ciki, viszont muszáj vele foglalkozni, mert amíg egy fizikai betegség, egy megfázás el tud múlni magától, a mentális problémák nem javulnak meg maguktól, sőt, csak rosszabbak lesznek.

jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem ciki az érzelmeink, állapotunk megélése.


6-os korrekten megírta az alapokat.


Foglalkozz a lelkeddel, az ok-okozatokkal és azon kell lenni, hogy megoldjad, helyretedd a dolgokat.


A lelki dolgok fokozatosan megbetegítik fizikai létedet is.

Eleinte apró tünetekkel indulhat pl gyomor, bél fájdalmak, amik elfajulhatnak reflux, aranyér stb ig.


De akár a kialakuló stressz gyulladásokat is okozhat a test bármely pontján.


Elég sokat megtapasztaltam több formában is, ne juss el addig.


Az egyre gyakoribb fülzúgás/sípolástól a pszichés vakságig.


Inkább add ki, éld meg, majd törekedj a problémamegoldásra.


Főleg amíg nem vagy olyan mélyen lélekben.

jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

5-ös,épp ellenkezőleg. Aki fel tudja vállalni adott emberek előtt az érzéseit az az erősebb jellem.


A mindenki elől elfojtott érzelmek arra utalnak, hogy pszichés blokkok uralkodnak az illetőn s abban a tévhitben van, hogy ő erős... Holott pont ez fogja meggyengíteni testileg, lelkileg egyaránt.

jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Aki mindenki előtt sír, az nem erős jellem és el fogják taposni. Lehet szépíteni a dolgot, de a társadalom így működik.
jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 lehet nem ugyanabban a társadalomban élünk, szerintem egyre inkább elfogadják az érzéseket.
jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!