Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehet jó?

Mennyire lehet jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggelire ettem 1 tányér zabkását és mivel Gyakorlaton leszek és délutános és csak 1 szünetem van ezért 1 teljes kiörlésű zsemle és 1 szelet csirkemell sonka ebéd - vacsora egybe mielőtt elindulok és éhes leszek lehet megeszek egy nexi hozzáadott cukor nélküli müzli szeletet súlyt szeretnék tartani nem tudom így mennyire lehet ez sok 16/L 52kg

Egyébként a lépés számom általában Gyakorlaton 14ezertől 18 ezerig van (Árufeltöltés)


jan. 22. 07:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve csak vizet iszok
jan. 22. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? 52 kg az nem a vilag vege, miert fogyozol ilyen extrem modon?
jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés:mi a kérdés?
jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló 160cm vagyok
jan. 22. 09:59
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Az nehéz munka amennyire tudom és annak megfelelően is kellene enni. Például egy sportoló sem ilyen extra kis kajával kalkulál naponta.


A tányér zabkása gondolom az a semmi de jó drága kis csomag tasakos, plusz akkor van

- egy zsömlés szendvics

és

- egy müzliszelet


A testsúly tartása azt jelenti, hogy a normál étkezést fogyasztjuk és plusz annyival többet amit fizikailag mozogtunk. Ez a súly megtartása. Amit írsz az szerintem még irodai ücsörgés mellett is kevés. Inkább tanácskozd meg egy dietetikussal, mert ez egészségtelen úgy minden szempontból (izomzat, belső szervek, stb).

jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!