Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre mennyi esély volt?

Erre mennyi esély volt?

Figyelt kérdés
Barátommal előszőr augusztusba feküdtem le, ekkor veszítettem el a szüzességem, az óvszer kiszakadt másnap reggel azonnal mentem eseményutániért, menstruációmnak kb 4-5 nap múlva kellett volna megjönnie, ergo peteérésem se lehetett, esetleg spontán peteérésem, mégis terhes lettem. Erre most őszintén mennyi esély volt, láttatok már ilyet, hogy első együttlét után valaki teherbe essen főleg így hogy eseményutáni ellenére peteérés után jóval.
jan. 22. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély nem sok, de ettöl még elöfordul!
jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látni még nem láttam ilyet, téged sem látlak, de az első valaki vagy, akinél ilyenről tudhatok.

Ha valaminek nem 0% az esélye, akkor, előfordulhat. Nem cinizmus, matematikai tény, hogy te is egyike lettél azoknak, akik miatt nem 0% az esély.

A peteérés időpontjára alapozott naptár-módszer sem garantál 0% teherbeesési valószínűséget, és az esemény utáni tabletta sem szavatolja. A kettő együtt kisebb esélyt jelent a teherbeesésre, mint külön-külön bármelyik, de az sem 0%.

Bármekkora is az esély, egy személynél, egy alkalommal, csak vagy 0%, vagy 100% valósulhat meg.

jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy sose 0% csak még én se nagyon hallottam ilyenről orvos is körbe röhögött hogy mégis hogy lennék terhes.
jan. 23. 08:04
 4/10 anonim válasza:
Hm? Mi lesz veled végül? Az orvos ilyenkor nem is láthat terhesnek
jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bocsáss meg nem tudok ìgy este szőveget értelmezni. Augusztus óta nyilván látnia kellett volna az orvosnak a terhességet és eldönteni, mi legyen a sorsa. Mi lett?


Az esély mindig megvan. Mi megszakítással védekezünk, mert sajnos nekem kisebb esélyem van a teherbeesésre, így nem félünk annyira. Egy tervezett babához majd kivizsgálások kellenek.

jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, elfelejtettem hozzátenni, persze egyből mentem orvos ultrahang, először gondolkoztam az abortuszon, de nem vitt rá a lélek, március 18-ra vagyok kiírva🥰
jan. 26. 00:29
 7/10 anonim válasza:

Gratulálok! :D A helyedben én is ezt tenném, akkor is ha nem könnyű. Nálam is szakadt ki az óvszer az akkor 2 hónapja párommal (most már 6) de nekem hatott az Escapelle.


Csodálatos dolog egy gyermek, ő lesz az életed értelme!

jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En is azt az esemenyutanit kaptam, utana olvastam igy utolag hogy milyen gyogyszerek gyengithetik a hatasat peldaul antibiotikum vagy epilepszia gyogyszer nos en mind a kettot szedtem akkor (epilepszia gyogyszert azt bipolaris zavarra de epilepsziasoknak is adják) ilyenkor kettot ajanlott bevenni az orvos nem szolt, de igy utolag nezve boldog vagyok hogy nem a terhesseg megszakitast valasztottam🥰
jan. 26. 13:19
 9/10 anonim válasza:

Igen, sajnos minden ilyen befolyásolhatja, nekem IBS-em van, sok hasmenéssel, nem szedhetek tablettát...


Viszont tenyleg szuperül döntöttel, kisfiú vagy kislány lesz, tudod már? :)

jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én hülyeségem is, hogy nem olvastam utána, de az orvos azért kérdezhette volna, fene se gondolta.

Egyébként kisfiú🥰

jan. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!