Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőm már akkor el vált...

A barátnőm már akkor el vált a férjétől mikor 6 hónapos volt a gyermekük. Most 2 éves És az apa váltót nevelést szeretne Mennyi esély van erre?úgy hogy ezt anyuka nem szeretné!Az apuka dolgozik fizet is /hó egy X összeget,2 hentete hétvége apukaé.

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
86%

Minden esélye megvan rá, ha megfelelő környezetet tud biztosítani a gyereknek.

Bármennyire is meglepő egy apának ugyanannyi joga van a gyerekéhez, mint az anyának.

2022. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
90%
Most nem úgy van, hogy ha egyik szülő ezt szeretné, akkor meg is ítélik? A feltételeket nem tudom, talán nézz körül itt a neten, hogy megy a váltott nevelés.
2022. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
1.. Ez oké.. Anyuka nem is tiltja.De mennyire jó a gyereknek az ha 1 hétig itt 1 hétig ott. Holott pici korától anyával volt csak. Ezeket nem is veszi figyelembe egy bíró.. Csak azt hogy jók a körülmények, és apának ehhez joga van?
2022. dec. 12. 22:33
 4/65 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben nincs kizáró ok ugyananyni joga van hozzá mint az anyáank.
2022. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
4 és a gyerek lelki egészsége.. Én úgy gondolom ezt alapul kellene venni. Milyen egy gyereknek úgy felnoni hol ide hol oda költözik. Nincs helye.. És ez felnőtt korára ki is hathat.. Nem értem, én a bírókat.
2022. dec. 12. 22:40
 6/65 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, mégis honnan veszi, hogy jobban ért ezekhez a dolgokhoz, mint a jog alkotók, illetve a bírók?
2022. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

22:38 Erre ő kért meg.. Mivel a hölgy nincs fent közösségi oldalon.. Gondoltam itt lehetnek hasonló helyzetben.


De ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, vagy nem akarsz.. Nem kell ide kommentálni.. Kommentek máshova.. Én meg ez ilyeneket unom. Jó éjszakát neked.

2022. dec. 12. 22:43
 8/65 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menj gyámügyesnek. Előtted a lehetőség.
2022. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
91%
6, a bíró az érvényes paragrafusok szerint dönt. Nem hozhat csak úgy személyes vélemény alapján ítéletet, hogy ő magánemberként mit látna jónak.
2022. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

7 nem értek jobban hozzá... Csak a, véleményem.. És mint szülő. Úgy gondolom egy szülő mindig jobban tudja mi jó a gyermekének mint egy bíró vagy bárki más. Nagyon anyás a gyermek. 2 éves gyermek nem tudom hogy viselne hétig itt 1 hétig ott. Dehát valahogyan csak meg fog oldodni nekik.


És írom még egyszer.. Kérdeztem!! Nem kérek olyan kommentett ami nem válaszra méltó. Köszönöm.

2022. dec. 12. 22:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!