Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook csoportban ha nekem...

Facebook csoportban ha nekem valaki tiltva van, ő látja az én posztomat?

Figyelt kérdés
jan. 24. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
NEM! Ha le tiltasz valakit Facebook-on vagy Instagram-on. Akkor nem hogy a bejegyzéseit / posztojait nem látod. De a le tiltott személy sem látja a te alap a oldaladat sem! Szóval ha valakit le tiltottál, (bár miért is) akkor nem csak a te posztjaidat nem fogja látni a le tiltott személy, de az alap adat lapodat sem fogja látni. Sőt a tiltás, az olyan lesz a le tiltott számára, mintha törölted volna magad a Facebookról, vagyis nem fog rólad semmit látni. Szóval vagy le tiltasz valakit vagy nem.
jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Bárki is tilt, „megszűnnek létezni” egymás számára kölcsönösen. Tehát ha te tiltasz valakit, akkor nem csak ő nem fog látni téged, hanem te sem őt.


2. helyesírása valami rettenet, de helytálló.

jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű.
jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Biztos, hogy nem!
jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!