Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik magyar casting ügynöksé...

Melyik magyar casting ügynökség forgat külföldi szinészekkel?

Figyelt kérdés
még tavaly megállított egy hölgy Budapesten,hogy egy casting ügynökségtől jött és statisztákat,és mondta hogy koreai filmekhez/sorozatokhoz is forgatnak de sajnos elfelejtettem az ügynökség nevét amit mondott…

#casting #statiszta #Kdrama #casting ügynökség
jan. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ÁZSIA ÉKKÖVEI oldalon írd ki a kérdést!
jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Ennyiből nem lehet megmondani. De lehet, kamu cég volt, pénzlehúzos. Nem nagyon szoktak utcán toborozni, mivel többezres, tízezres adatbázisuk van. Nem hiszem, hogy olyan különleges vagy, hogy nincs a karakteredből több száz, akivel tudnak dolgozni.
jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2.


" Nem nagyon szoktak utcán toborozni, mivel többezres, tízezres adatbázisuk van. Nem hiszem, hogy olyan különleges vagy, hogy nincs a karakteredből több száz, akivel tudnak dolgozni."


Ne hidd! Pl. a volt munkahelyem kért, 4 főt. A kikötés, hogy vékony, 180+ -os, 30+ -os nő legyen. Egyetlen hazai ügynökség sem tudott küldeni.

Ráadásul sokan dolgoznak mellette, és nem tudnak napokra kiesni belőle. Tudom, mert kolléganőm is járt filmekre, amíg a főnökség nem állította választás elé.

jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3! Tudom, ezzel foglalkoztatam. Azért írtam, hogy nem hiszem, hogy olyan különleges.

Ha speciális karaktert kerestek volna és a Kérdező pont olyan, akkor nem "hagyta volna futni". De ő úgy írta "statisztákat keresnek."

Persze, hogy sokan nem tudnak kiesni munkából, de mindig van, aki igen, amikor nincs különösebb megkötése, hát mennek ők.

Ha viszont olyan, mint a példádban, akkor se állnak ki az utcára, hátha pont jön egy. Ennél sokkal tudatosabban keresnek. Főleg online, illetve, ahol legnagyobb eséllyel megtalálható. A példánál maradva kosaras csapatok.

Mondom, nem azt írtam, hogy lehetetlen, de nem ez a jellemző. Sokkal inkább a kamu cégekre jellemző ez. Elhívnak egy "castingra". Csinálnak rólad fotót pár tízezerért és soha többet nem hallasz felőlük.

Találkoztam már én is ilyennel. Előadta a pasi, hogy külföldi filmeket forgatnak, simán lehet munka/suli mellett, hisz főleg hétvégén és délután vannak. Ha valaki járt már valaha forgatáson, már itt nehezen fogta vissza a röhögést. De a legviccesebb az volt, hogy kérdeztem, milyen filmeket csináltak mostanában? Bemondott egy nagyon erős amerikai címet. Szerencsétlenségére, pont dolgoztam benne, tudtam melyik cég csinálta. Nahát, és milyen helyszíneken forgattatok? Egyet se tudott. Sírtam a röhögéstől🤣

Kérdező és mindenki más! SOHA ne fizessetek castingért, fotókért. Ezek munkák. Nekik kell érte fizetni.

#2

jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!