Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TB tartozásom van és nem...

Bazsimazsi kérdése:

TB tartozásom van és nem érvényes ez miatt a kártyám. Felvesznek így is dolgozni? Ha a felvételinél kell háziorvosi, tüdőszűrés vagy más, akkor oda eltudnék menni, mert valahogy munkába kell állnom, csak ez mindig gyűlik sajnos..

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1,5 éve nincsen munkám, mert az előző megszűnt, a másik hogy vagy nem vesznek fel vagy egy visszajelzést sem kapok a jelentkezésemre. A TB-met nem tudtam fizetni, hisz nincs munkaviszonyom, viszont minden hónapban gyűlik, ami undorító. Valaki járt már így vagy érdemben tudna hozzászólást írni?

jan. 26. 07:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sima háziorvosi vizsgálat vagy vérvétel, ami szokott kelleni felvételinél, csak az érdekelne, hogy eltudnék-e menni és alkalmaznak-e így, de persze majd kiderül mi lesz és kelleni fog egyáltalán.

Fehérvár nem a gyors intézkedésről és segítség nyújtásról híres, legalábbis az én 25 éves fél árvakénti életemet nem igazán segítették, inkább az ellenkezőjét csinálták mindig, de természetesen próbálkoztam ott is, mert tudtam erről, de nem jutottam egyről a kettőre.

Ez a ,,marhaság" onnan indult, hogy van olyan munkahely ahova kell felvételinél orvosi alkalmassági vizsgálat és sok minden más, pl. vérvétel, tüdőszűrő, fogorvos, urológia, háziorvosi vizsgálat stb. nyilván olyan állami cégnél vannak ezek, máshol csak sima alkalmassági vizsgálat vagy ilyesmi van. Nos mivel egy ideje nincsen munkám és ebből fakadva tb fizetve (persze mikor dolgoztam több, mint 200e Ft-ot vontak tb-re), ezért ha felvételizek valahova, akkor előtte el kell mennem ezeket megcsinálni, nem? De. Most már tudod, hogy honnan indul ez a marhaság.

jan. 26. 14:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!