Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fürdötök/zuhany...

Milyen gyakran fürdötök/zuhanyoztok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hangoztatja, hogy természetesen naponta, alkalomadtán naponta többször, viszont ha közeli barátokkal beszélgetek, kiderül, hogy hoppá, hát bizony ki-kimarad néha egy nap. Sokak szerint ez már igen durva igénytelenség, persze senki nem mondaná meg ezekről az emberekről hogy csak minden másnap fürdenek...

Mi a véleményetek?


2010. okt. 23. 18:45
 1/7 anonim válasza:
Minden este tusolok.
2010. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
naponta egyszer... azt is este.. :)
2010. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóvan, ha nincs kedvem elmenni füredeni, mert már nagyon késő van, vagy valami, akkor azért egy alakalomba nem halok bele. De általában én is minden este zuhanyozom.
2010. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden este zuhanyzom. :)

Csak akkor nem ha már tényleg nagyon nincs kedvem,de az ritkán van. :D

2010. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

minden este.

persze, volt olyan, hogy kimaradt ám nekem is. amikor beteg voltam, és állni sem tudtam, volt, hogy egy hétig(kádunk nincs, csak állós zuhany, és nem bírtam volna megtartani magamat). :D

2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

minden este.

bár van amikor olyan fáradt vagyok, hogy inkább másnap lefürdök.

Ha viszont megizzadtam akkor ahogy hazaérek zuhanyzok :)

Volt hogy megizzadtam elmentem zuhanyozni rá pár órára mentem edzésre ottis megizzadtam utanna megint mentem zuhanyozni

2010. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap, még akkor is ha hulla fáradt vagyok.
2010. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!