Ez adhd vagy nem?

Figyelt kérdés
eddig is ez volt, de most kifejezetten nem vagyok képes megülni főleg iskolában, állandóan rázom a lábam, van mikor elkezd magától de sokszor én kezdem el rázni, képes vagyok a suliba egész nap rázni a lábam, van mikor csak kicsit de van hogy annyira hogy az egesz pad beleremeg, padtarsam szokott szólni hogy fejezzem be mert majdfelborul a pad és így nem tud írni xdd, ilyenkor ha tudom befejezem de aztán újra kezdem 2 perc múlva, a tanárok is azt hiszik valami bajom van, hogy itt remegek mint valami pszichés beteg. koncentrálni se tudok, csak arra ami érdekel, ha valamelyik tantárgy nem fog meg akkor azon az órán nem is figyelek, elbambulok akár 15 percre is úgy hogy nem veszem észre, van hogy szólongatnak de nem hallom meg, ilyenkor így kizáródik a külvilág, volt hogy fizikán már a 3. feladatot csinálták, mire ráébredtem hogy kikéne nyitni a könyvet, bambulás közben is mindig az ajtót nézem, mondja mindig a tanár, hogy akkor már legalább a projektort bambuljam ha megcsinált órára 3 ppt-t. mindent az utolsó percre halogatok, a tanulást, pakolást, készülődést stb, inkább megtanulok este 11 kor elalvás előtt minthogy délután 4 kor neki üljek és megtanuljam. de ami érdekel azt mindig megtanulom és megcsinálom, egyébként jó tanuló vagyok. a kiabálást se bírom, egy zártkörű veszekedésnél is felrezzenek, vagy csak felállok és elmegyek szónélkül, még akkor is ha épp nekem beszélnek.

jan. 26. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Nem adhd.
jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én se maradok meg egyhelyben nyugi.Haverommal ugyanez.Mindennel foglalkozók csak azzal,amivel kéne. Valòban nem vagy egyedül :/
jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!