Pisilős sztorik?

Figyelt kérdés

Volt, hogy nagyon kellett pisilnetek és nem tudtatok? Néhány ismerőssel történt ilyen.

Kort és nemet is írjatok légyszi.



jan. 27. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Buszon volt meg moziban 19f
jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%

Hát nekem elég sokszor volt ilyen, mert suliban olyan volt a WC, hogy konkrétan soha nem mentem el, mindig kibírtam hazáig. A legemlékezetesebb talán az volt, mikor 8 órát voltam bent, és már reggel óta jobban kellett, mint szokott, többet ittam a szokásosnál, vagy nem tudom és kb. a 6-7. órára komolyan azt hittem, hogy szét fogok robbanni, de nagynehezen kibírtam, majd jött a jó hosszú buszút, meg meg is kellett beszélnem valakivel dolgokat, szóval mire hazaértem annyira kellett, hogy konkrétan 1-2 csepp már bement, épphogy eljutottam a WC-re. Utána még órákig fájt a hólyagom.

L

jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Pisi fétis másik kategóriába való.
jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
kacsa
febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Nyáron amikor biciklizem akkor szokodt ilyen lenni velem is, ebben az esetben könnyen meg oldom, biciklizni megyek akkor van egy laza bő nagyon rövid combig érő farmer rövid gatyám, abban biciklizem csak az a farmer van olyankor rajtam boxer nem veszek fel hozzá, így amikor olyan helyen járok ahol épp senki nincs biciklizés közbe combomnál rövid szár mellet ki logatom, és ki engedem, utána vissza a farmerba.
febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Biciklin én simán bepisilek nyáron!
febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
6,te hogy csinálod?
febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
autó előtt kell, az autós azt hiszi ablakmosó folyadék...
febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

7 #

Úgy csinálom, hogy amikor nagyon kell már, tekerés közben beeresztem. Persze arra figyelek hogy ne lássa senki.

Viszon imádom, sokszor csinálom 😎

febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9, hát, így is csináltam már én is, farmer rövid gatya pár perc alatt meg is száradt.
febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!