Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS hogyan tudok OTP alkalmaza...

SOS hogyan tudok OTP alkalmazasbol utalni erste szamlara?

Figyelt kérdés
Tudom hogy alapbol hol kell utalni. De az erste szamlanal nem engedi, azt irja ki hogy hibas szamlaszam, telefon&emailnel meg azt hoggy ahhoz nem tartozik szamlaszam.

jan. 31. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a 3x8 számjegy, akkor valószínűleg elírás van benne.
jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van a szamsorban ellenorzo szamjegy is, ami matematikai algoritmus alapjan jelzi, hogy letezhet-e egyaltalan az a bankszamlaszam vagy el van-e irva. Ha azt irja a rendszer rogton a beiras utan, hogy ervenytelen, akkor ez azert van, mert az ellenorzoszam jelzi az elirast.

Ha viszont ervenyes, latszolag sikerul a tranzakcio, de aztan sikertelen, akkor az a szamla mar inaktiv.

jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1, 2x8 van erste kartyan
febr. 4. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kártya száma, nem a bankszámlaszám.

Én úgy tudom bankkártyára csak otp-otp tudsz utalni, más banknak nem.

febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.Igen mar megvan, koszonom, de tudtam masik kartyara utalni!
febr. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!