Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pórul lehet járni a google...

Pórul lehet járni a google play áruházban való Mastercarddal történő alkalmazás vásárlás során, illetve előfordult bárkivel is, hogy nem kapta meg amit rendelt és levonták a pénzt a számláról? Személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
Én egyszer nem kaptam meg egy kifizetett kiegészítőt a Bunny Shooter nevű játékhoz. Írtam is az áruházban megadott címűkre, hogy mi van ilyenkor. Azóta se jött válasz. Amúgy meg ha egészben veszek meg egy alkalmazást az teljesen ok.

2012. dec. 1. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul a játékon belül akartál venni valamit? Hát úgy persze, hogy lehet gond, mert ahhoz semmi köze a google-nek.

De a Google Play áruházból nekem 21-ből 21 megjött szépen.

2013. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez a kérdés az 5* os érettcségi tétel volt nálunk.

Vagy benneteket nem az életre készitett fel?


Igen, jol gondolod kedves kérdező!

Ahova csak tudod add meg a kártya- és számlaszámodat, lehetőség szerint a pin kódodat is ird meg nekik. Válaszd a csoportos beszedési megbízást, hogy helyetted szedjék le a számládról a fizetésed, mert te ugysem tudod elkölteni nélkülük. Ha választani lehet mindenképp az érintos bankkártyát válaszd, hogy ne maradj le a nagy kedvezményekrol , hogy legközelebb már csak a csuklodat kelljen a telefonod kijelzojéhez nyomni hogy ugy fizess bugyuta dilettáns gugli pléj játékokra.

2018. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!