Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Domokos Fanni esett ki az X factorból?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
örülök :D idegesítő egy csaj volt
2010. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Detto.
2010. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon örülök!

Hülye személyisége volt, de főleg a beszédmódja idegesített.

Beképzelt kisp*csa.

2010. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
72%
én még sose láttam a műsort, csak ma kapcsoltam be a tévét, amikor épp ez ment. így nem tudok róluk semmit. csak a párbajtól láttam, és megmondom őszintén, szerintem jobb volt , mint a másik két hölgy. mégegyszer mondom CSAK a párbajt láttam. szval lehet h tényleg egy degesítő lány. de a párbajban nálam ő győzött. (:
2010. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
amugy kinek szurkoltok?
2010. okt. 23. 22:35
 6/27 anonim válasza:
64%

aztaa. mindenki szerint ilyen idegesítő volt?! itt már tényleg lehettek problémák... : D


22:34-es vtam.

2010. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Mi volt a baj Fannival?

életre való lány aki állandóan mosolyog..Tényleg jól jellemezte Geszti.Olyan mint egy tavaszi virág..Azt hogy beképzelt azt nem lehet megmondani valakiről csak azért mert látja/hallja énekelni.A legtöbben csak követik az utasításokat..Sokszor még a ruhát sem ők választják ki..Nem kell bántani a leányzót,mert akár egy csuda jó természetű lány is lehet..

Bár el kell ismerni,most ő volt a leggyengébb.Nem csodálom,hogy kiesett,mert már eleve megvan a forgató könyv...Már régen tudják,hogy ki lesz a döntős.

2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
engem nagyon felb*a**ott,es nem ertem hogy miert tartunk meg mindig ott,hogy az jut tovabb,akinek tobb a protekcioja.....a masik csatorna detto.
2010. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
80%
Nekem egyik kedvencem volt és nagyon sajnálom, hogy kiesett. :( Nem nevezném beképzeltnek, nézzétek meg inkább azt a két csajt akik továbbjutottak. És különben is, amikor énekelt, a hangja is rendbejött. Mostantól nem lesz aki színesebbé tegye az X-faktort... Sajnálom Fanni!:(
2010. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
13%
végre kiesett :D
2010. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!