Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Domokos Fanni esett ki az X factorból?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 22:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus Magyar mentalitás.Ha valaki más mint mi akkor ki kell nézni....Sajnálom Fanni-t.Nagyon vártam a műsort és nem erre számítottam (nem a részéről hanem a közönség, és a tisztelt zsűri vagy mentorok részéről).Biztos fel fogja találni hamar magát, hogy mit kezdjen ezután és találkozni fogunk még vele!!! :)
2010. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy a fülükön ültek e a zsűrisek, de szerintem eléggé egyértelmű volt, hogy mégcsak keresnivalója sem lett volna a párbajban. Mind a két produkciója jó volt és nem ő énekelt hamisan, a Summer Sisters mindig is unszimpatikus volt. És nem volt idegesítő, a beszédje sem!!!
2010. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16%
Kiesett Domokos Fanni!!!!!!!!!YEAHHHH =)
2010. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
73%

Bár szombaton még el volt keseredve az X-Faktor versenyzője, Domokos Fanni, ma mégis jó kedvében érte a reggel. Kiderült ugyanis, hogy egy számítógépes hiba miatt mégsem neki kell távozni a zenei vetélkedőből, hanem a Non Stop nevű formációnak.


E igaz szerintetek? :O Jó lenne, ha visszatérne, de erre nem sok az esély sajnos.

2010. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak hacknek szánták nem igaz belőle semmi!Ráadásul akkor már "visszatért" volna.Biztos vagyok benne, hogy találkozunk még vele.Kár, hogy nincs stúdióm és hogy nem vagyok zenei producer..... :(
2010. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
73%

Ez hol lenne már igaz hogy technikai hiba!!!!!!!!!!!

A Non stop esett volna ki?Sokkal jobbak voltak,és hogy hogy a 2legroszabb került a párbajba?

Ha a Non stop szar lenne most szombaton ők estek volna ki.

Nem kell sajnálni Fannit,mert olvastam hogy azt mondta hogy szar ez a magyarország mert még senki se készült fel az ő tökéletes hangjára.Van ám EGOJA.Ismeri a család Domokos Fanniékat,mert polgáron laktunk,és csodálkozik mindenki hogy már nem az első körben esett ki,mert megvették a szavazatokat.

2010. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt? :O Gratulálok nagyon jó meglátásotok van! (Y) Évek óta ismerem Fannit és egyáltalán nem beképzelt. Tény hogy fura a hangja és a stílusa, de rohadt aranyos csaj! :) Mindenki szereti aki őt ismeri(Ti nem ismeritek..) Mindig mosolyog, mindenkivel kedvesen tud beszélgetni. A hangja nekem se tetszett, de ne mondjatok olyat h beképzelt!
2010. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!