Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem teljesen értem,hogy ebből...

Batragramzadarma kérdése:

Nem teljesen értem,hogy ebből mi haszna az illetőnek illetve nekem milyen hátrányom származik belőle?

Figyelt kérdés

Szoktam felrakni eladó dolgokat amiket szeretnék eladni.

Alig teszem fel már jön is megrendelés,hogy ő mindent intéz a futárral csak adjam meg a nevem,telszámom és email cimem.

Valahogy nem tetszik nekem ez a dolog.Magyarázzátok már el,hogy ezekkel az üzenetekkel mi célja az illetőnek,hogy lesz ebből eladás, vagy kamu az egész?


febr. 1. 08:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó vevőm azt írta,hogy már elutalta a pénzt és leszek szíves teljesítsem az eladást vagy utaljam vissza az összeget.

Írtam neki hogy ha volt olyan f….sz hogy előre utalt akkor menjen utána ő.

Mondanom sem kell hogy semmi féle utalás nem jött és egyébként sem tudja a szamlaszámom tehát hova utalt volna?

Nem is próbálkozott többször.

febr. 3. 07:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt egy ilyenem marketplace hirdetésre.

Írta, hogy megvenné a terméket, ha nem bánom. Én pedig írtam, hogy nem bánom. Azóta sem írt, szóval szerintem valami gép van beállítva és a nem szót úgy értelmezi, hogy nem aktuális.

Szerintem eszerint fogom szűrni őket.

Nem bánom, nem adtam még el, eddig még nem érdeklődtek...


Most várom a következő próbálkozót. 😄

febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!