Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon, csalás-e a következő...

Vajon, csalás-e a következő üzenet,amit a messengeren kaptam a nemrégiben felvett új ismerősömtől? Idézem a szöveget:

Figyelt kérdés

" Elnézést a kellemetlenségért, a nevem,,,,, ().

Ezzel kapcsolatban szeretnék Önnel felvenni a kapcsolatot, mert valami nagyon fontos dolgot szeretnék tenni. Terminális agyrákom van. Az orvos azt mondta, hogy a napjaim és az egészségem meg vannak számlálva. Több mint 4 éve szenvedek ettől a betegségtől. Özvegy vagyok és nincs gyerekem. adományt fogok adni. Nem tudom, melyik területen vagy, de szeretném, ha ezzel másoknak is segíthetnék. Jelenleg 970 000 euró van a személyes számlámon, amit szeretnék neked adni, ha megbízhatok benned. Fogadd el, mert ez egy ajándék, amit anélkül adok neked, hogy bármit is kérnék cserébe.


Szeretnél részesülni az adományomból?"



febr. 1. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csalás, nem fogsz te kapni semmit se hanem téged fognak megkopasztani.
febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csalás, ezt az üzenetet én is megkaptam, le is tiltottam.
febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszotokat!
febr. 1. 13:40
 4/10 anonim válasza:
100%
Csalás.
febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez klasszikus google-fordítós szöveg, egyértelműen csalás.
febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemei elismeréséül azonnal gyalulnám is az új ismerősödet a helyedben, - annyira ordít ez a szélhámosság! :DDD
febr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszotokat.
febr. 2. 09:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerem személyesen,olyan ismerősöm.Csak véletlenül vettem fel,hogy legyen több ismerősöm a Facebookon. Töröltem az ismerőseim közül.
febr. 2. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég könnyű felismerni őket. Külföldi néven futnak, friss regisztrációval, szinte teljesen üres adatlappal, max egy kép szokott fent lenni. Kamu profil. Ezt a szöveget meg akár random cikkek alatt is megtalálod a kommentek között, mivel spam-ként másolgatják be mindenhova, hátha lesz egy hülye, aki bedől neki.
febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszod.
febr. 15. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!