Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is elege van már...

Másnak is elege van már abból,hogy minden csak a pénzről szól?

Figyelt kérdés
Akár mit csinál az ember,pénz akármit néz az ember pénz pénz pénz,jön a sok átverős is,hogyan legyél milliomos vagy csinálj ezt azt de fizess ennyit meg annyit.Akkor lassan a levegővételért is pénzt kell fizetni az emberiség teljesen pénz függő lett.Nekem kezd ebből elegem lenni.Jó biztos majd lesz aki írja,hogy rossz oldalát nézem a dolgoknak mert hát kevesebb pénzből is el lehet lenni kisebb igényekkel meg ilyesmi de nem a kaja is pénz a lakhatás is pénz és még kisebb igényekkel is ki kell fizetni még meg nem is kis pénzeket,hogy az ember csak szinten tudja tartani magát.

febr. 4. 21:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tessék még egy példa,hogy mekkora úr a pénz


"Kiskoromban, amikor megkérdezték tőlem hogy mitől félek a legjobban, egyértelmű volt a válaszom: az átlagos élettől 😱. Rettegtem attól hogy átlagosként kell majd élnem, ezért mindent megtettem azért, hogy ezt elkerüljem. Mindig az ellenkezőjét csináltam, mint egy átlagember és ez meg is hozta számomra az átlagon felüli életet. "

febr. 7. 22:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!