Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illetmény nélküli szabadságon...

Illetmény nélküli szabadságon voltam kb 3-4 évig kisfiam tartos beteg és nemtudok 8 órába visszaamenni ma felmondtam és kérdésem az hogy ilyenkor a bent maradt szabikat azt kifizetik? Vagy hogy van ez ?

Figyelt kérdés

#Illezmény nélküli szabadság
febr. 5. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Alig hiszem hogy fizetés nélküli szabadságra (ha ezt érted alatta) jár szabadság.

De pl. arra az időre nem jár TB fizetés a cégtől, hiszen azt a bérből fizetnék, ami akkor nincs, azt külön kell befizetni arra az időre, feltéve, ha más úton nem kerül befizetésre.

febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod gyodon vagyok a kisfiammal csak nemtudtam hogy ilyenkor mi van akkor ezek szerint nincs szabadságom amit ki kéne fizetniük
febr. 5. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kérdezz rá, de én úgy tudom, ahogy írtam!

TB-t se felejtsd, nehogy elmaradj, az a legrosszabb.

febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm tendben rákérdezek a tb tuti fizetve volt mert a gyodbol azt vonják én úgy tudom köszönöm es szép napot :)
febr. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!