Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek vólt már gondja a...

Valakinek vólt már gondja a tiktokkal?

Figyelt kérdés
Na meg történt hogy, 2024-ben letiltott a tiktok élözés közben. Fellebbezés kértem küldjem be a személyit. Beküldöm már hetedjére és olyanokat irnak vissza hogy csak na. Pl hibás a szám a személyin, nem egyezik a személyin lévö arckép az önarcképpel, amit megadtak kódot hogy avval küldjem be a fényképet arra is azt irták hibás. És még sorolhatnám. A nettyt ha valaki ismeri tiktokról azt ajánlom kerülje el messziröl. Mert sajnos ö jelentett be. Ja és a tiktok még mindig 18 alattinak néz. Nevetséges ez a platform. Nettyröl csak anyit bejött a lájvomba hogy, valamilyen gyerekkel csináltam valamit. Mikor nem. Soha sem voltam a lájvában és nem ismertem. Lényegében ennyi.

febr. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mik vannak!
febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nehéz elhinni, hogy megvagy 18. És itt nem a "Netty"-vel lesz a probléma, hanem az idióta, kislányos viselkedéseitekkel, hogy minden sz*rt felraktok a netre magatokról pár nézettségért és kedvelésért cserébe. Ennél már csak az rosszabb szerintem, amikor a szülő szerepelteti ezekért a dolgokért a gyerekét. Ezt vedd tanulópénznek! Nem kell minden marhaságot megosztani, és idétlenkedni élőben. Ha minden egyes alkalommal kitépnék egy hajszálat, amikor ilyet látok videók pörgetése közben, már rég kopasz lennék.
febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
... és tanulj meg írni, kérdező... Publikusan lejáratod jobban magadat.
febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!