Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy esernyő javítása mennyibe...

Egy esernyő javítása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Van ilyen, megnéztem.

Elhajtott az esernyőm, meg szeretném javíttatni.



febr. 8. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen, miért nem mégy el hozzá megkérdezni, miért nem írsz emailt, hívod fel..
febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-2 ezer forintért már vehetsz esernyőt, a többsége úgyis csak egy nagyobb széllökésig bírja, utána kuka. Lehet több a munkadíja, mintha vennél egyet ami kibír néhány záport. Hacsak nem valami 8-10+ ezres csodaszerszámod van, csak ugye annak az anyagminősége és élettartama indokolná az árát.

Mi hajlott el? Hacsak a nyele és fém, lehet te is vissza tudod ellenkező irányba húzni.

febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott a pont az 1-esnél.

Ne legyél gyökér, kérdező.

Kérdezz ott ahol kell...


Ha eltörik a lábad, akkor is gyakorira jössz fel extra kérdést feltenni feleslegesen?

febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hármas te se legyél gyökér, hogy anonim, neved fel nem vállaltan, ismeretlenül beszólogatsz idegeneknek.

Ez az oldal azért van, hogy feltegyünk ilyen kérdéseket, ha már előtte utánanéztünk.

Mert igen, volt, akit próbáltam felhívni, de az nem vette fel. Vmelyikről nincsennek jó vélemények interneten. És egyébként nincsen sok ilyen és soknak nem megfelelő számomra a nyitvatartása. De amúgy meg nem hiszem, hogy magyarázkodnom kellene neked.


2-es, lehet nem szórakozok vele és inkább veszek egy újat. Meghajlott a nyele, de nem tudtam visszaállítani....

febr. 9. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
amennyiért 3 újat vehetsz ...
febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!