Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügy, HR visszajelzés...

Munkaügy, HR visszajelzés miért nem működik, mi az etikett? hogy lehet érdeklődni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy céghez, két állásra. Egyikről visszautasítottak, hivatalosan, levélben, telefonon. A másikra alkalmasnak találtak. Volt interjú, online, majd személyes. Két héten belülre ígértek ajánlatot. Azóta se kaptam, - a két hét most járt le-. Hogy lehet udvariasan rákérdezni a hr-esnél, hogy most mi a helyzet? Telefonon? Levélben?

febr. 10. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs etikett, mert a HR-es a tanult gyökér kategóriába tartozó valaki.
febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen jót mosolyogtam. :) De azért nem minősíteném le őket. Zaklatni nem akarom őket, de már az ajánlatnál tartottunk, elvileg "sikeres" volt, csak megaludt a HR-es hölgyike.
febr. 10. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kis töketlenem... Az nem zaklatás, hogy van egy lezáratlan ügyed és azzal kapcsolatban kérdezel...


Ahogy az se lenne zaklatás, hogy kérdésed lenne és megemeled a telefont vagy bemész személyesen.


Ez a munkájuk!


Üdv a felnőtt világban!

febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
#1 Leakadtam egy kicsit. Tanult? Mit?? Arroganciát? Szerintem egy pár napig még hagyd (gondolom hétvégén úgysem dolgozik), és ha mondjuk szerdáig sem történik semmi, akkor bármelyik elérhetőségén keresztül illedelmesen érdeklődj, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban.
febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de itt most nem kőműves melóról lenne szó. ;) Csak a formalitásokra voltam kíváncsi.

#4 Köszi. Marad a telefon.

febr. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!