Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon,mikor marketplace-r...

Facebookon,mikor marketplace-re léptem,feljött egy kérdés,hogy adataidhoz való hozzáférés engedélyezése,vagy valami hasonló.Azt adtam meg,hogy nem.Azóta,a helymeghatározás Párizs jön fel Magyarország fel se jön Hogy tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

febr. 11. 15:22
 1/2 szalai.fanni9 válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan ez volt ma. Én is rakattintottam es minden marketplaces adatom eltűnt. Végül úgy tudtam visszaállítani hogy ha bemesz a mobilon a facebook applikacioba, majd jobb oldalon a kör ikonra rákattintasz amiben a fényképed van. És bejutsz a Menü-be. Majd itt a kis fogaskerékre kattintasz (Beállítások) majd itt egészen lent a Tevékenységeid és Jogosultsagaid menupont alatt - Adathasznalat a facebook elmenyekhez menüre kattintasz és itt a Marketplace menü melletti Frissítés gombra kattintasz akkor be tudod állítani hogy elfogadod hogy használja az adataidat! Így minden adatod és előzményed visszaáll amit a Marketplacen használtál!
febr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves szalai.fanni9,


NAGYON KÖSZI! mindenhol kerestem a megoldást! Általald sikerült megcsinálnom!

márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!