Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nike visszaküldés?

Nike visszaküldés?

Figyelt kérdés
Januar 19. Visszakuldtem3 termeket a nikenak, mind a 3 merethibas volt, online idopont foglalas utan az UPS kijott erte, es csak az egyik termeket fizette vissza a nike, a masik 2db eltunt. A nike-nak ninncs emailcime, az ups allitja hogy atadta. 50 ezer ft log a levegoben. Valaki jart mar igy? Nike telefonos ugyfelszolgalata angol nyelvu, es erhtetlen a robotjuk.

febr. 13. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltél pontosan?
febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a nike.com oldalról, ha az UPS szállít.
febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nike alkalmazasbol rendeltem. Mar tobbszor is, de most kuldtem csak vissza.
febr. 13. 15:31
 4/5 anonim válasza:
Én novemberbe küldtem vissza ugyan úgy USP-vel egy elég drága nike felsőt de azóta semmit sem tudok, hogy megérkezett-e egyáltalán szóval az a pénz bukó. Nem tudom hogy működik ez emailt is irtam nekik, de semmi
márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azóta visszautalták esetleg az áràt? Most èppen nekem is aktuláis lenne a visszaküldès, de egyenlőre a UPS futárcèg nem jön a csomagèrt, lehet meggondolom akkor hogy visszaküldjem e cipőt.
ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!