Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem veszem át...

Egypancservagyokdeko kérdése:

Mi történik ha nem veszem át azt a csomagot, ami biztos, hogy átverés?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy olyan gyökér voltam, hogy elhittem egy facebookos reklámot. Láttam milyen jó kabátok vannak tök olcsón, mondom veszek magamnak egyet. Utólag mikor már megrendeltem tűnt fel, hogy oh baszki, ha google képkeresést alkalmazok, kiderül hogy kamu-e az oldal vagy nem. És hát igen, mert ugyanazok a kabátok kerültek tripla annyiba más oldalon, teljesen más márka név alatt. Mondom fasza. De én akkor most mit kezdjek egy tuti kamu csomaggal? Semmi esélyt nem adtak arra hogy esetleg lemondhassam a csomagot. Se email, se semmi. Csinálhatok olyat, hogy nem veszem át? Azért 20 ezer az 20 ezer...

dec. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már kifizetted? Akkor se pénz, se valami.
dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megteheted, hogy nem veszed át, de a pénzt nem kapod vissza.

Akkor már jobban jársz egy kabáttal, mégha nem is az, amit eredetileg akartál. Ha egyáltalán nem tetszik, még midnig el tudod adni.

dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát sajnos a pénzed valószínűleg nem fogod vissza kapni. Megteheted hogy nem veszed át persze. Viszont ha tényleg csaló ,akkor én jelezném valamilyen formában hogy nehogy más is belefusson.
dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, annyira hála az égnek nem voltam hülye, utánvételes
dec. 5. 06:19
 5/5 anonim válasza:
53%
Mi lett a vége a sztorinak? Csak azért kérdem, mert most én is hasonló cipőben járok. Rendelés után kerestem rá az oldalra és kiderült, hogy átverés. Írtam nekik emailt, hogy szeretném visszavonni a rendelést, amire egy teljesen másik email címről jött egy angol nyelvű válasz, szóval nem valószínű, hogy törölni fogják a rendelésemet. Mit tudnak csinálni ha nem veszem át? Szintén utánvételes.
ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!