Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apukám azt mondta,hogy lehalga...

Apukám azt mondta,hogy lehalgattjak minden telefon hivasomat (mivel ő katona ) ez valóban így van? vagy csak rám akar ilyeszteni?

Figyelt kérdés

febr. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örömlány vagyok és engemet is ijesztgetett ilyennel vagy jó 2-hónapja hogy meg fogja szerezni a Facebook belépőmet és ellenőrizni fogja a beszélgetéseimet,de azóta se történt semmi
febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem,hogy a katonaság nem rogziti minden hivasomat ?
febr. 13. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

#2

Szerinted bármelyik katonának van ahhoz engedélye vagy legális hatóköre, hogy lehallgassa a saját lánya telefonját?

Ugyan.


Ha meg megteszi, akkor feljelentheted.

Főleg ha az adófizetők pénzét használja ilyen piti sz4r dolgokra.

febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A nemzetbiztonsagilag kenyes pozicioban levo embereket es azok hozzatartozoit lehallgathatjak... bar sztem teged csak akkor, ha van ra valami megalapozott ok. Inkabb apadat figyelhetik alapjaraton, ha pl allamtitkokat fecseghetne ki. Egyebirant nem figyelnek egyszeru katonakat.
febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Apukád ezt milyen kontextusba adta elő?

febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!