Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdenétek nézni egy sorozat...

Elkezdenétek nézni egy sorozatot, ha nem néztetek néhány részt az előző évadokból,? mert nem tetszett nektek

Figyelt kérdés

febr. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A kozepen beleugrani egy sorozatba szerintem eleg ertelmetlen, a felet nem erted hogy mi miert tortenik. Ha az eleje nem tetszett amugy, a folytatas se fog.
febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne inkább egy másik évadból megnézned egy részt. Ha az sem tetszik, akkor az nem neked való.
febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vilt ilyen. Háromszor futottam bele, nem tetszett. Aztán megnéztem újra az elsőt. Nem tetszett. Aztán a második részt. Nem tetszett. Sztán valamiért bizalmat szavaztam, és a végére egész jó lett.
febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!