Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez hogy a bankkártyám...

Mi lehet ez hogy a bankkártyámmal tranzakciót akartak végrehajtani de én a bankkártyámat nem is használtam ma?

Figyelt kérdés
febr. 17. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Melyik szót nem érted?
febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Adatlopók hekkerek trükköztek .
febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mit tegyek tiltassam le a kártyát?
febr. 17. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg infó hiányzik. Honnan szeded a kérdezett jelzést? Milyen módon kaptad meg?

Lehet, hogy maga az üzenet nem vslós, hanem ki akarják csalni az adataidat.

Ne írj le nekünk semmi bizalmast, de fontos lenne tud sok dolgot.

febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia de valós a kártyaőr küldte ami az összes többi tranzakciót is.
febr. 17. 18:00
 6/11 A kérdező kommentje:
jött sms hogy ma tranzakciót hajtottam végre a kártyámról holott én ma nem is használtam a kártyámat. Szerencsére a tranzakció sikertelen lett. Az sms valós a kártyaőr küldte
febr. 17. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a bankod online felületén meg tudod nézni, mi volt a sikertelen tranzakció.

Aztán ennek ismeretében már el tudod dönteni, hogy tiltani kell-e a kártyát, vagy csak a gyereked próbált be valamit, és elég lesz az ő kezét eltörni...

febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem nem csinált vele senki semmit de én az apba nem látom hogy hol történt a próbálkozás.
febr. 17. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:

"nem nem csinált vele senki semmit"

Dehogynem, valaki csinált valamit. Csak ha így állsz hozzá, akkor soha nem tudod meg, mi történik épp - csak ha már késő lesz. De nekem mindegy, te kártyád, te pénzed, te életed.


"én az apba nem látom hogy hol történt a próbálkozás"

Akkor kérj meg valakit, aki ért hozzá, aki tudja kezelni, vagy aki képes böngészőben belépni a bankodhoz. Ha már te nem tudsz. Esetleg menj be a bankfiókba és kérdezd meg, hogy mi történt.


Vagy hagyd a francba, igazad van, minek törni magadat. Majd a jóisten megvéd. Vagy a viktor.

febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
letiltottam a kártyát kedden megyek a bankba de én azt nekem az apba nem jelzi hogy a sikertelen próbálkozás hol történ helyileg.
febr. 18. 11:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!