Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temu oldalról házhozszállítás...

Temu oldalról házhozszállítás konkrét hogy működik?

Figyelt kérdés
Biztosan számtalan kérdés született ezen témában, de nekem még mindig nem teljesen tiszta egy bizonyos része. Rengeteget dolgozom, mellette egyetemre járok, maradjunk annyiban hogy szinte csak az estéim töltöm otthon (és munkahelyre, egyetemre nem adok le rendelést). A Temu a magyar postával dolgozik, s nem tudom ők értesítenek-e előtte nap vagy aznap a rendeléssel kapcsolatban, hogy kb. mikorra várható. Erről kaptatok menet közben infót? Ha muszáj, megtudom oldani, hogy megvárom aznap a csomagot. A csomagban a legnagyobb tárgy egy összecsukható asztali lámpa (legfeljebb 20-30cm széles), a többi apróság. Azt hallottam, hogy a magyar posta nem szállít ki csomagot, mely nem fér bele egy postaládába, de ezt lehet falsul tudom (nemrégtől élek Magyarországon), és néztem, csomagautomatába nem tudok rendelni. Valaki, aki jártas személy ebben kérem tudna segíteni?

febr. 17. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A postás bedob egy értesítőt a postaládádba arról, hogy átvételre váró csomagod van. Ezt nyitvatartási időben másnaptól kezdve bármikor átveheted a helyi postán, az értesítővel és az okmányaiddal(személyi, lakcímkártya) a kezedben.
febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 47. ***** válasza:
Még sosem hozta posta a temu csomagot. Kiadják egy futárcégnek. Legtöbbször a dpd-nek.
febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!