Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jó módszere?

Valakinek van valami jó módszere?

Figyelt kérdés
szóval, kb 48 kg vagyok és olyan 165 cm, szeretnék lefogyni 43 kilóra, kellene valami jó módszer amivel ezt véghez tudnám vinni, úgy április közepe-május elejéig. hate kommentek nem érdekelnek, aki segít annak köszi.

febr. 19. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter.
febr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha szerintem is, ha eljársz pszichiáterhez akkor a sok sétálástól le fogsz fogyni.
febr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thispain ***** válasza:
100%
Az egyik BMI kalkulátor szerint már így is sovány vagy.
febr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem zsoké vagy: tönkre teszed magad az erőltetett fogyással - ilyen testsúly birtokában!

A rendszeres, közepes távú és iramú séta hozzájárulhat ahhoz, hogy ne gyarapodjon a testsúlyod, de az ízületeknek is kell hagyni regenerálódásra időt, mert ha nem így teszel, akkor meg a térdízületed megy tönkre idő előtt. Mértékkel, ésszel sokat tehetsz magadért, - éhezni viszont semmi értelme!

febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy eddig csináltad a jövőben is ezt kell folytatni és lefogysz, idővel meg is emészted magad .Miért kell ennyire kizsarolni a testet ?
febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszek a kalkulátorokban, de k.b. mínusz 110-et kell számolni a magasságból. Illetve plusz-mínusz 3 körül rendben van az orvosom szerint és pont mínusz 113-mal határesetben vagyok. Nálad ez 52-55 között lenne, tehát valójában rendkívül alacsony a súlyod így is! Ha súlyosnak látod magadat, akkor mentális vagy egyéb probléma van. A 183/70 adatom mellett nekem is van kis pocim, de egészen más miatt és ez már nem fog lemenni. Nem tudok, nem akarok, nem is szabad többet fogynom. Pont ennyit kellett, inkább edzés kéne nekem. Nálam egy gyerekkori rossz gyógyszerkezelés okozott haspuffadást vagy bélpuffadást és a fogyástól sem megy már le. Jobb esetben te is ilyesmit látsz, de egészségesen fogyni nem fogsz! Ne is számolgass kalóriákat... Rostdús egészséges étrendből hasznosíts annyit, amennyit tudsz és kívánsz. Az 55 kilót lődd be visszahízásra, addig visszamehetsz. Ha az alakodat továbbra is rossznak tartod, akkor valamilyen mozgást találj ki. Az is jó, ha csak alkalmanként túrázol.


35/F

febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!