Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amúgy a parfümnek mi a jelentő...

Amúgy a parfümnek mi a jelentőssége?

Figyelt kérdés
Mindig tiszta vagyok ,folyton fújom kennem a hónaljamat, erre miért van amúgy külön szükség?

#nők #parfüm #hölgy #Lányok/srácok
febr. 19. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Komfort érzed növelés a virágok is szépek de mindegyiknek van egy illata is ami nem mindék csak illatozásra szolgál . Valami ezért használnak az emberek illatok is .
febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Csak szerinted vagy tiszta, mert az ember a saját szagát kb. meg se érzi, de mások találhatják kellemetlennek a szagodat.
febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Amolyan kényszerbetegség egyeseknél.


A parfümök és társai nem szűntetik meg a szagokat csak elvegyülnek.


Fujogatás helyett menj mosdóra és tisztítsd le magad a fújkodás helyett.

febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

3

A parfüm nem arra való, hogy elfedje a kellemetlen szagokat, hanem miután megfürödtél, alaposan megmosakodtál, felhelyezed a tiszta bőrödre és a természetes bőrillatoddal elegyedve ad még egy kis extrát.

Mindig könnyebb a tájékozódást megspórolni és a tudatlanságot mások kényszerbetegezésével kompenzálni.

febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A parfümkészítés is egy művészeti ág.

Minden egyes illat más képeket és hangulatot idéz elő. Minden nap úgy választom ki, mint a ruháimat.

Valamikor a citrusos, gyógynövényes frissességet preferálom, máskor a vad dögöket.

Ha nagyon naturalisztikusan akarom leírni, a parfüm viselés tulajdonképpen a “bőr befűszerezése”.

Az ételeknél sem mindegy, hogy mit mivel és milyen mennyiségben fűszerezünk. Ami az egyik ételnek ikonikus aromád ad, egy másikat ehetetlenné tesz, annyira üti.

Ez az emberi bőr kémiájára is igaz.

Rengeteg tapasztalatot igényel, amíg az ember megtalálja, hogy milyen parfümkreációk mutatnak jól a bőrén.

Én szeretem, ha jó illat vesz körül, miközben végzem a teendőimet. Persze, nem olyan töménységben, hogy szétrohadjon tőle az agyam.

És az is jó érzés, amikor megkérdezik, hogy mit viselek, vagy szóvá teszik, hogy egy bizonyos parfümről én jutok eszükbe.

febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már lehet akkor öreg vagyok, az ételeket is fűszerek nélkül eszem többnyire…
febr. 20. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
A hónaljadra gondolom dezodort fújsz/kensz, az közömbösíti a szagokat, esetleg meg is szünteti egy időre az izzadást. Ezek illata általában nem olyan tartós, mint a parfümöké.
febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!