Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfizettem egy online edzés...

Előfizettem egy online edzés oldalon, ahol havi előfizetési lehetőség van. Minden hónapban automatikusan levonja az összeget. Viszont ettől a naptól nem akartam többet előfizetni, csak elfelejtettem és nem mondtam le időben. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Nem lehet kikapcsolni valahogy ezt az automatikus fizetést? Legalább megkérdezhetné a bank applikàcióm, hogy egyet értek-e. :')

febr. 19. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az oldal ügyfélszolgálatával kell a kapcsolatot felvenni, bár valószínűleg nem fognak tudni segíteni, hisz a te hibádból nem mondtad le az előfizetést. Lépj be az oldalra, és mond le az előfizetést. Amíg le nem jár az előfizetésed (a következő számlázási napig) használhatod a már kifizetett időszakot, aztán ha az lejár, akkor az előfizetésed automatikusan megszűnik. De mondom, írj az ügyfélszolgálatnak, hátha van rá egy kis esély, hogy visszatérítik, bár 0 az esélye, de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.
febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy SZAKÉRTŐ, de azt gondolom, hogy ez valahogy úgy működik, mint egy folyamatos átutalási megbízás, mint ahogyan mondjuk a közös költséget, vagy valami hasonló fix összegű, havi utalást rendezel a bankszámládon.

Ezt elvileg módosítani, vagy megszüntetni is lehet.

Talán első menetben a bankodnál kellene az ügyfélszolgálattal beszélni. Valamint meg kellene nézned, hogy mit is írtál alá virtuálisan ezzel a céggel.

Felteszem küld e-mailt is és ezeknél általában a legalján szokott lenni egy opció, hogy ha arra a linkre kattintasz, akkor le tudod mondani és nem lesz hercehurca a továbbiakban.

VAGY az ügyfélszolga ennél a cégnél segít esetleg, - úgy gondolom örülhetsz, ha megszabadulsz és visszatérítést ne nagyon várj, de érdemes esetleg forszírozni a dolgot, hátha történik valami.

ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!